Aktualności
28.III.2010 Egipt już dostępny !!! _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
    Dwie znajome kobiety, Karolina i Jadzia, wróciły właśnie z Egiptu. Ale nie takiego, że się leci, śpi w 3 słoniach, je na śniadanie parówki, flirtuje z habibi przy basenie i pół pobytu spędza w toalecie. Takiego innego - z piaskiem pustynii między zębami, z rejsem po Nilu na dmuchanym krokodylu, z przejażdżką na dachu pociągu i z ucieczką nocą z Miasta Umarłych w Kairze. 
 
   W każdym razie pojechały same i relację można przeczytać tu. Nie wstyd Wam mężczyźni, że to już kolejna relacja, gdzie dzielne kobiety muszą same radzić sobie z niezbyt przyjazną religią, kiedy wy siedzicie w osiedlowej knajpie i popijacie browara. Dobrze, że ja jestem inny. Lepszy. :)
 
źródło: Nationalgeographic.com

 
23.III.2010 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

    Polska stanęła na głowie? To swoją drogą, ale to Marta R wciąż przemierza Indonezję. Najświeższa relacja tutaj.


 
15.III.2010 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

    Powoli Izrael kończy swój bieg. Zamieszczam jeszcze zdjęcia Agaty M i chyba jej małżonka, z fenomenalnymi wręcz opisami oraz drugą część alfabetu. Temat Izraela uważam za zakończony.

 
 

   
    Dobre wiadomości nadeszły również ze strony www.przezswiat.pl/konkurs  -> w zeszłym roku pokonałem Maślankę i Kefira, a w tym roku między innymi gminę Nielisz :) w konkursie na najlepsze relacje. Wystawiliśmy Filipiny, choć nie uważam jej za wybitne dzieło. W każdym razie książka będzie dobrze wyglądała w moim salonie.

 
12.III.2010 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

    I oto mamy kolejną porcję zdjęć, tym razem państwa Bednarczyków, czyli Igi i Damiana. Bardzo proszę się częstować.

IZRAEL 2010 by Damian

IZRAEL 2010 by Iga

Nad Jordanem...

 
10.III.2010 Zdjęcia z Izraela _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Ania   

    Wreszcie pojawiły się długo oczekiwane zdjęcia z naszej wycieczki do Izraela. Album ten dedykuję mojemu koledze Jackowi G., który nigdy nie wierzył, że ten album kiedyś powstanie ;)

 
Żydzi

 
10.III.2010 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

   Od środy 3.III syjoniści, antysemici i inny element ze składu globtroteryjnego melduje się w Izraelu. 5 dni na miejscu i w poniedziałek wieczorem powrót na warszawskie Okęcie. To będzie najliczniejsza wyprawa, prowadzimy negocjację na wynajęcie na miejscu busa w barwach www.globtroteria.pl. 

 
 
Izrael

 
27.II.2010 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
    Zapracowany Luk Pilch zaszczycił nas dopiero teraz zdjęciami z Malty, z której wróciliśmy prawie 4 tygodnie temu. Swoją drogą zdjęć Anny P.S. z Filipin do teraz nie widać....Zapraszam.
 

 
26.II.2010 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

     Wprawdzie to nie do końca zgodne z profilem Globtroterii, która preferuje podróże w worku po ziemniakach, autostopem bez grosza przy duszy i spanie w rowie, ale zamieszczam ofertę pięknych willi na Krecie, do których moglibyście nas zaprosić na wakacje. Nie wiem czy ceny są konkurencyjne, czy to dobra oferta, ale jako że to oferta zaznajomionych ludzi, to zamieszczam ją tutaj. Czekam na zaproszenia, powoli pakując walizki przed kolejnym wyjazdem, o którym lada dzień wspomnimy.


 
Indonezja LIVE!!! (22.II.2010) _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

   Gdzie diabeł nie może, tam Martę R pośle! Z cyklu każdy może dołączyć do Globtroterii prezentujemy relację Marty, która w zeszły czwartek ruszyła do Indonezji (Jawa 12 dni, Bali 12 dni, w drodze powrotnej Dubaj 4 dni). Pod tym linkiem od czasu do czasu będzie się pojawiać kolejny wpis.

 
Indonezja

 
17.II.2010 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
     Dawno, dawno temu gościliśmy w Australii, gdzie przyjęła nas gorąco i z należnymi honorami miejscowa Polonia. O państwu Pakulskich, u których spędziliśmy prawie tydzień i o Aldku, który pokazał nam pierwszego wallabiego, można przeczytać w tym reportażu. Polecam, a czy coś poleconego przez nas kiedyś Was zawiodło?

 

O całej wizycie pisałem tutaj:


 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>

Results 171 - 180 of 248


TRIPS AND TRICKS

Trips and tricks


Karaiby - ranking


Świat - ranking


Zostań fanem na Facebook'u!

Kliknij aby zostać fanem!

bitcoin

JESTEŚMY SŁAWNI!

Artykuł w Dzienniku Polskim

Artykuł w Dzienniku Polskim


----------------------

PRODUKCJE FILMOWE


Filipiny 2009

Australia 2006

© 2021 Globtroteria.pl
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.