Aktualności
12.X.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

    Nasi drodzy Mali Podróżnicy, Marysia i Biały, odwiedzili ostatnio Czarnogórę, przemierzając ją z góry na dół i od lewej do prawej. Relacji nie było, nie ma i nie będzie, ale pozostawili po sobie parę zdjęć, które tu przytaczamy. Na ewentualne pytanie Biały odpowie oczywiście w komentarzach, jest tu na kontrakcie, więc jest do tego zobligowany. Zapraszam.


 
17.IX.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
Niespodziewany wylot panicza Damiana do Portugalii. Z Lufthansą zabrał się dziś do tego pięknego kraju. Powrót planowany na przyszłą sobotę. W tym czasie zobaczy i zwiedzi wszystko co będzie mógł. A może przecież wiele. Relacji nie będzie, ale na pewno po powrocie uraczy nas linkiem do 900 zdjęć.

 
15.VIII.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
 
W dziale WYPRAWY -> GRUZJA i ARMENIA Zbyszek zamieścił podsumowanie tego pięknego kraju.

W dziale WYPRAWY -> TURCJA pojawiają się nowe koleżanki Anki. Ewentualnie koledzy, jeśli ktoś woli. 


 
3.VIII.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
 
 
Czy poślubi Hakana w Alanyi? Czy wznieci powstanie Kurdów? Czy może rozpłacze się pod najbliższym kebabem? Czytajcie do 20.VIII w tej relacji!

 
23.VII.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
 
 
    Nie dostali wizy do Azerbejdżanu, więc do Armenii kierują swoje kroki. W obecnej chwili uczestnicy przebywają gdzieś w Kaukazie, ale gdzie, to tylko oni, ewentualnie wojska radzieckie, wiedzą.

 
19.VII.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
Już dziś o 20.45 z lotniska Katowice Pyrzowice odlatują do Kijowa Ania, Damian i Zbyszek. Tam przekimają się bodajże w Hospitality Club, już jutro wylatując z Aerosvitem do Tbilisi. Cała drogę będzie można śledzić w dziale Wyprawy -> Gruzja i Azerbejdżan.

 
30.VI.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

Centrum dowodzenia www.globtroteria.pl odebrało właśnie informację, że Damian wyjeżdża na Kaukaz. Bilet Katowice - Kijów - Tbilisi już zakupiony (ok. 1400 zł, Wizzair + Aerosvit), planowany czas wyprawy to 19.07.2009 - 3.08.2009 , 13 dni na miejscu + 2 dni podróży. W planie Gruzja i Azerbejdżan, a jeśli czas pozwoli to i Armenia. Towarzyszyć mu będzie pewien nieznany doktor informatyki, a na odcinku Kijów - Tbilisi Anna Prawdzic-Senkowska, której plany nie są jeszce znane, choć dochodzą nas plotki, że będzie chciała zaatakować samotnie Iran i Turcję.Więcej szczegółów wkrótce, odwiedzajcie Globtroterię, jedyny nieupolityczniony portal podróżniczy w Polsce.


 
21.VI.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

Z wrodzonej skromności poinformuję, że relacja Liban i Syria 2006 została nagrodzona w konkursie portalu www.przezswiat.pl. Dla niedowiarków link poniżej, to że w dobrych relacjach żyję z Panem Redaktorem nie mogło mieć oczywiście żadnego wpływu na te rozstrzygnięcia.

JACEK NAGRODZONY W CANNES!  


 
20.VI.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
W czasie kiedy Rada Nadzorcza www.globtroteria.pl myślała o wyjazdach w dalekie rejony świata, odbyły się 2 mniejsze wyjazdy. Zapraszam na relację z Litwy i na kilka zdjęć z Węgier, niech to będzie przerywnik w oczekiwaniu na hinduską epopeję Łukasza i na relację grożącego nam zbliżającą się wyprawą Damiana.

 
8.V.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
W dziale wyprawy -> Ekwador i Peru, można oglądać już wszystkie zdjęcia + 6 filmików z Ameryki Południowej. Oprócz kilku modyfikacji nic się tu jednak nie wydarzy. Kolejna relacja powinna pojawić się w najbliższym czasie, Łukasz szykuje demaskatorską relację z Indii, które to odwiedził prawie 2 lata temu, a która to wstrząśnie Krakowem. Nie będę go przyciskał, to musi samo wyjść z niego.
 
Tadż Mahal

 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 Next > End >>

Results 201 - 210 of 248


TRIPS AND TRICKS

Trips and tricks


Karaiby - ranking


Świat - ranking


Zostań fanem na Facebook'u!

Kliknij aby zostać fanem!

bitcoin

JESTEŚMY SŁAWNI!

Artykuł w Dzienniku Polskim

Artykuł w Dzienniku Polskim


----------------------

PRODUKCJE FILMOWE


Filipiny 2009

Australia 2006

© 2019 Globtroteria.pl
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.