Aktualności
3.VIII.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
 
 
Czy poślubi Hakana w Alanyi? Czy wznieci powstanie Kurdów? Czy może rozpłacze się pod najbliższym kebabem? Czytajcie do 20.VIII w tej relacji!

 
23.VII.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
 
 
    Nie dostali wizy do Azerbejdżanu, więc do Armenii kierują swoje kroki. W obecnej chwili uczestnicy przebywają gdzieś w Kaukazie, ale gdzie, to tylko oni, ewentualnie wojska radzieckie, wiedzą.

 
19.VII.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
Już dziś o 20.45 z lotniska Katowice Pyrzowice odlatują do Kijowa Ania, Damian i Zbyszek. Tam przekimają się bodajże w Hospitality Club, już jutro wylatując z Aerosvitem do Tbilisi. Cała drogę będzie można śledzić w dziale Wyprawy -> Gruzja i Azerbejdżan.

 
30.VI.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

Centrum dowodzenia www.globtroteria.pl odebrało właśnie informację, że Damian wyjeżdża na Kaukaz. Bilet Katowice - Kijów - Tbilisi już zakupiony (ok. 1400 zł, Wizzair + Aerosvit), planowany czas wyprawy to 19.07.2009 - 3.08.2009 , 13 dni na miejscu + 2 dni podróży. W planie Gruzja i Azerbejdżan, a jeśli czas pozwoli to i Armenia. Towarzyszyć mu będzie pewien nieznany doktor informatyki, a na odcinku Kijów - Tbilisi Anna Prawdzic-Senkowska, której plany nie są jeszce znane, choć dochodzą nas plotki, że będzie chciała zaatakować samotnie Iran i Turcję.Więcej szczegółów wkrótce, odwiedzajcie Globtroterię, jedyny nieupolityczniony portal podróżniczy w Polsce.


 
21.VI.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

Z wrodzonej skromności poinformuję, że relacja Liban i Syria 2006 została nagrodzona w konkursie portalu www.przezswiat.pl. Dla niedowiarków link poniżej, to że w dobrych relacjach żyję z Panem Redaktorem nie mogło mieć oczywiście żadnego wpływu na te rozstrzygnięcia.

JACEK NAGRODZONY W CANNES!  


 
20.VI.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
W czasie kiedy Rada Nadzorcza www.globtroteria.pl myślała o wyjazdach w dalekie rejony świata, odbyły się 2 mniejsze wyjazdy. Zapraszam na relację z Litwy i na kilka zdjęć z Węgier, niech to będzie przerywnik w oczekiwaniu na hinduską epopeję Łukasza i na relację grożącego nam zbliżającą się wyprawą Damiana.

 
8.V.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
W dziale wyprawy -> Ekwador i Peru, można oglądać już wszystkie zdjęcia + 6 filmików z Ameryki Południowej. Oprócz kilku modyfikacji nic się tu jednak nie wydarzy. Kolejna relacja powinna pojawić się w najbliższym czasie, Łukasz szykuje demaskatorską relację z Indii, które to odwiedził prawie 2 lata temu, a która to wstrząśnie Krakowem. Nie będę go przyciskał, to musi samo wyjść z niego.
 
Tadż Mahal

 
6.V.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
   Trwa zakończenie wyprawy do Ekwadoru i Peru. W dziale Wyprawy sukcesywnie pojawią się wszystkie zdjęcia i filmiki, już jest ich tam sporo. Potrzeba jeszcze 1,2 dni.
 
Anakonda pokonana


 
26.IV.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

ANKIETA PROSTO Z PERU

     Przypominam, ze w dziale Wyprawy toczy sie relacja z Ekwadoru i Peru, kiedy bedziecie czytac te slowa, my bedziemy dojezdzac do Limy.  Bedac w Peru trzeba sie zastanowic nad konsumpcja swinki morskiej, narodowej potrawy tego rejonu. My mamy lekkie opory, dlatego zapraszamy komentatorow do wypowiadania sie na TAK lub NIE w komentarzach ponizej. Wiecie, szkoda zjadac czlonka niejednej rodziny, ale w sumie czym sie rozni kurczak od swinki?

Czy te oczy moga klamac?

 


 
12.IV.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

ACHTUNG! UWAGA! WNIMANIE!

    Już w najbliższą środę, niespodziewanie, o 7.40 z lotniska Berlin Schonefeld grupa 3 osób, JacekG, MichałM i AgataM odlatują przez Madryt, Bogotę (kilkugodzinny stopover na degustację tamtejszej KokaKoli) do Quito w Ekwadorze, które to miasto będzie rozpoczęciem i zakończeniem kilkunastodniowej wyprawy po Ekwadorze właśnie i Peru. Zobaczymy na pewno rodzinne okolice Pikaczu i Rajczu, czyli Machu Picchu, zapolujemy na anokondy w amazońskiej dżungli, prawdopodobnie w jej ekwadorskiej części, pojedziemy na dachu pociągu Devil's Train, spędzimy kilka niezapomnianych nocy w fotelach długodystansowych autobusów peruwiańskich, bo jak pewnie nie wiecie, powierzchnia Peru to 1,3 mln km2, czyli tyle co 4 Polski. Pociągami regionalnymi nie bardzo da się w jedno popołudnię jak Syrii tego państwa objechać, a i shinkanseny nie specjalnie tam jeszcze kursują. Oczywiście wszem i wobec będziemy wokół rozpowiadać, "żeśmy som" z Państwa Słońca Peru, oby ta deklaracja nie wiązała się tylko z oczekiwaniami natychmiastowych cudów i obyśmy nie skończyli jak ofiary składane przez kapłanów Inków kilkaset lat wcześniej. No i żeby nie skończyć jak Inka ;) Lada chwila stworzę odpowiednią zakładkę w dziale Wyprawy i tam będzie można śledzić oczywiście relację.

 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 Next > End >>

Results 201 - 210 of 245

Gościmy

We have 1 guest online

Szukaj

Kantor BitcoinTRIPS AND TRICKS

Trips and tricks


Karaiby - ranking


Świat - ranking


Zostań fanem na Facebook'u!

Kliknij aby zostać fanem!

bitcoin

JESTEŚMY SŁAWNI!

Artykuł w Dzienniku Polskim

Artykuł w Dzienniku Polskim


----------------------

PRODUKCJE FILMOWE


Filipiny 2009

Australia 2006

© 2018 Globtroteria.pl
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.