Aktualności
23.III.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
     Są już wszystkie zdjęcia z Meksyku, Nowego Jorku i ze ślub Maćka i Cynthii. Zapraszamy:
 
 
 
 
 
Liberty Holding

 
16.III.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
Punktualnie o 13.05 w Balicach zakończył się melanż pt. "Meksyk 2009 by Trio". Jeszcze pewnie dziś albo i jutro pojawi się podsumowanie, z tego co wiem, to wyjazd zakończył się wielkim finansowym sukcesem, Trio zostało obdarowane $$$ podarkami ze strony Lufthansy. Czekamy na relację Nowego i Cynthii, którzy zbadali wyspy na zachodnim wybrzeżu Tajlandii, kolejne projekty są w fazie planowania, zalecenie jest takie, aby www.globtroteria.pl została ustawiona jako strona startowa.

 
13.III.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

Przypominam, że wciąż trwa relacja z Meksyku (by Trio). Planowane lądowanie w Krakowie bohaterów - poniedziałek popołudniem. Przypominam również o tym, że a propos Meksyku można przczytać w relacji Wyprawy -> Meksyk (by Nowy).

Chciałem rownież zareklamować fesitwal "3 żywioły", który odbędzie się jutro i pojutrze w Krakowie. Myślę, żę i globtroteria.pl dorobi się kiedyś swojego festiwalu.  Może i kameralnego, takiego na 3 piwa, ale swojego. Kliknij na obrazek, żeby zajrzeć do programu.

3 żywioły

 
6.III.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
Cały czas otrzymujemy informacje z Meksyku, gdzie Michał, Przemek i Łukasz poddają analizie ten piękny kraj. Planowany powrót do kraju: 16.III.2009, poniedziałek wieczorem. Do tego czasu zaglądajcie do działu Wyprawy -> Meksyk (by Trio) i zostawiajcie komentki dla tych dzielnych chłopców.

 
3.III.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
     Część zdjęć z wyprawy do Indochin 2009 można już oglądnąć, klikając w poniższego linka:
 
 
Oto ich próbka

 
1.III.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
Ostatnia, podsumowująca notka z Indochnin pojawiła się w opisie Tajlandii, Laosu i Kambodży. Opiewa ona piękno tajlandzkich wysp, dwunastozgłoskowcem napisana, za pomocą wielu epitetów i onomatopei chwali tamte rejony. Oczywiście trwa cały czas relacja z Ameryki Północnej w dziale Wyprawy -> Meksyk (by Trio), po uroczystościach weselnych państwo młodzi oddadzą się codziennej orce, a Trio rusza w objazd po Kraju Azteków.

 
21.II.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
   Jako że wyprawa Marcina i Anki powoli zbliża się ku końcowi, a do tego od kilku dni nie dają znaku życia na globtroterii, to już w najbliższy wtorek wyrusza z Krakowa ekipa ratunkowa w składzie Pilchu, Żydek i Haju. Z tym, że trochę nie w ciemię bici są i lecą do Meksyku, przez Nowy Jork (2 dni), ślub kolegi Nowego w Monterrey i dwutygodniową objazdówkę po krainie tequili. Wylot jak pisałem w najbliższy wtorek z Krakowa przez Monachium do Nowego Jorku, powrót 3 tygodnie potem w poniedziałek do tego samego Krakowa. Na swej drodze spotkają wiele ciekawych postaci i na pewno przeżyją wiele mrożących krew w żyłach przygód, które będzie próbował sprzedawać na bieżąco na globtroteria.pl Łukasz Pilch. Chowajcie swoje córki i wnuczki, bo Ci chłopcy dają radę :D

 
7.II.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

CHWILOWO STRONA "ROZJEŻDŻA SIĘ" W IE.

ZALECA SIĘ KORZYSTAĆ Z FIREFOXA!


 
4.II.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
O 15.40 z podkrakowskich Balic Anka i Marcin wylecieli dziś do Frankfurtu. Tam po jednej frankfurterce na drogę i eskluzywnymi liniami Emirates Airlines, poprzez Dubaj, gdzie spędzą fantastyczną noc na lotnisku, dotrą jutro o 18 czasu tajskiego do Bangkoku. Niech im miejsca pod nogami i chudego sąsiada darzy los na tą podróż. Cały lot to KRK-FRA-KR 500 zł Lotem i FRA-Dubaj-BGK-Dubaj-FRA 2100 zł. Przyzwoicie. RELACJA W DZIALE WYPRAWY -> TAJLANDIA, KAMBODŻA, LAOS 

 
12.I.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Ania   
Już za 3 tygodnie Ania czyli ja i Marcin odwiedzą Tajlandię, Kambodżę i Laos. Jak internet dopisze, w dziale "Wyprawy:Tajlandia, Kambodża i Laos" będzie można na bieżąco czytać relację z wyprawy. Na razie znajduje się tam opis przygotowań i kilka praktycznych informacji na temat tych trzech krajów.

 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 Next > End >>

Results 211 - 220 of 245

Gościmy

We have 1 guest online

Szukaj

Kantor BitcoinTRIPS AND TRICKS

Trips and tricks


Karaiby - ranking


Świat - ranking


Zostań fanem na Facebook'u!

Kliknij aby zostać fanem!

bitcoin

JESTEŚMY SŁAWNI!

Artykuł w Dzienniku Polskim

Artykuł w Dzienniku Polskim


----------------------

PRODUKCJE FILMOWE


Filipiny 2009

Australia 2006

© 2018 Globtroteria.pl
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.