Aktualności
11.XII.2008 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
Zakończyły się relacje z Japonii i Finlandii. Kolejne odsłony globtroterii już w lutym. Jedna z grup odwiedzi Meksyk, a inna Laos, Kambodżę i Tajlandię.

 
27.X.2008 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Ania   
Ze specjalną dedykacją dla Jacka G., uruchamiam niniejszym możliwość komentowania artykułów :) Od dziś będzie można wspierać naszych dzielnych podróżników podczas ich wyprawy do Japonii, przesyłając w komentarzu wirtualną konserwę z mielonką :D

 
26.X.2008 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
Nie minęły 4 miesiące, a wracamy do gry. Tym razem Japonia - kraj manghii, sushi, braci Bakabayashi, salarymanów. Marcin zajęty karierą na klinice UJ zostawił nas dla ciężarnych kobiet, w skład wyprawy wejdą obok mnie, czyli Jacka, także Damian (wpływowy człowiek, który w tym roku odwiedził już USA) oraz  Łukasz, który ostatni raz opuścił Europę rok temu, podróżując do Indii. Skrócony plan wyprawy i więcej szczegółów w dziale WYPRAWY -> Japonia, tam będziemy się starali na bieżąco wrzucać relację.

 
12.X.2008 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
Nowe przygody w dziale Wyprawy. Tym razem polsko-meksykański zespół podróżników, Maciej i Cynthia, ruszyli pod granicę Gwatemali. Pili tequile, nosili sombrero, zasypiali pod kaktusami opatuleni panczem, rozmawiali po meksykańsku i wiele innych zajęć tam mieli. Do zobaczenia i poczytania w Wyprawy -> Meksyk (by Nowy)

 
9.VII.2008 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
W dziale WYPRAWY -> USA, zamieszczamy relację z wyjazdu kol. Damiana do USA. Wyjazd potrwa 2 tygodnie, tylko kilka dni będzie poświęconych na konferencję, reszta na zwiedzanie Kaliforni, w której nigdy nie pada... ZAPRASZAMY!

 
19.VI.2008 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
Ważą się losy kolejnego wyjazdu. Z powodu remontu łazienki Marcina, stoi cały czas pod znakiem zapytania. Czasu i tak nie będzie wiele, więc głównymi kandydatami pozostają Kaukaz (Armenia, Azerbejdżan i Gruzja) oraz Kraje Bałtyckie + St.Petersburg. (z ostatniej chwili: wylądowaliśmy jednak na Ukrainie, w dziale WYPRAWY jest relacja, zapraszamy do komentowana w Księdze Gości.)

 
31.V.2008 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
To pierwsze dni nowej strony. Pełno w niej jeszcze nieścisłości i braków, trwa przenoszenie ze starej, dobrej, HTML-owsko, SUNUM-owskiej

 
22.II.2007 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

Już w najbliższy czwartek wszyscy czytelnicy Dziennika Polskiego bedą mogli zapoznać się z wywiadem, którego wraz z Marcinem udzieliliśmy dla tej gazety. Wywiad będzie dostępny też w Internecie, ale lepiej z samego rana udać się do kiosku (nakład szybko pewnie ulegnie sprzedaży), aby mieć ten wyjątkowy egzemplarz w posiadaniu...


 
6.II.2007 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

Po miesiącach bezczynności wyruszamy dalej, tym razem Łukasz i Jacek przemierzają Półwysep Iberyjski! Zapraszamy do komentowania, zapraszamy do śledzenia ich losów!


 
5.X.2006 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

Postaw kilka "bucksow" na to, czy Jackowi uda się wyjechać z Australii. Stał się on bowiem elementem niemieckiego pościgu, wysłanego za nim nie wiadomo dlaczego - jest niczym Harrison Ford. Wyślij SMS'a na 0700, aby wpłynąć na jego losy: a) wyleci z Queensland'u, ale zapuszkują go w Northern Teritory, b) wyleci z Australii, c) nigdzie nie wyleci. Cholerny Niemiec zagroził, spisując numer jego paszportu, że jeśli w przyszłym tygodniu nie dostanie papierów do auta (a tyle się czeka), to wyśle Interpol za nim. Co za naród, co za złamane $%&@#.


 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 Next > End >>

Results 221 - 230 of 245

Gościmy

We have 1 guest online

Szukaj

Kantor BitcoinTRIPS AND TRICKS

Trips and tricks


Karaiby - ranking


Świat - ranking


Zostań fanem na Facebook'u!

Kliknij aby zostać fanem!

bitcoin

JESTEŚMY SŁAWNI!

Artykuł w Dzienniku Polskim

Artykuł w Dzienniku Polskim


----------------------

PRODUKCJE FILMOWE


Filipiny 2009

Australia 2006

© 2018 Globtroteria.pl
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.