Aktualności
7.II.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   

CHWILOWO STRONA "ROZJEŻDŻA SIĘ" W IE.

ZALECA SIĘ KORZYSTAĆ Z FIREFOXA!


 
4.II.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
O 15.40 z podkrakowskich Balic Anka i Marcin wylecieli dziś do Frankfurtu. Tam po jednej frankfurterce na drogę i eskluzywnymi liniami Emirates Airlines, poprzez Dubaj, gdzie spędzą fantastyczną noc na lotnisku, dotrą jutro o 18 czasu tajskiego do Bangkoku. Niech im miejsca pod nogami i chudego sąsiada darzy los na tą podróż. Cały lot to KRK-FRA-KR 500 zł Lotem i FRA-Dubaj-BGK-Dubaj-FRA 2100 zł. Przyzwoicie. RELACJA W DZIALE WYPRAWY -> TAJLANDIA, KAMBODŻA, LAOS 

 
12.I.2009 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Ania   
Już za 3 tygodnie Ania czyli ja i Marcin odwiedzą Tajlandię, Kambodżę i Laos. Jak internet dopisze, w dziale "Wyprawy:Tajlandia, Kambodża i Laos" będzie można na bieżąco czytać relację z wyprawy. Na razie znajduje się tam opis przygotowań i kilka praktycznych informacji na temat tych trzech krajów.

 
11.XII.2008 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
Zakończyły się relacje z Japonii i Finlandii. Kolejne odsłony globtroterii już w lutym. Jedna z grup odwiedzi Meksyk, a inna Laos, Kambodżę i Tajlandię.

 
27.X.2008 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Ania   
Ze specjalną dedykacją dla Jacka G., uruchamiam niniejszym możliwość komentowania artykułów :) Od dziś będzie można wspierać naszych dzielnych podróżników podczas ich wyprawy do Japonii, przesyłając w komentarzu wirtualną konserwę z mielonką :D

 
26.X.2008 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
Nie minęły 4 miesiące, a wracamy do gry. Tym razem Japonia - kraj manghii, sushi, braci Bakabayashi, salarymanów. Marcin zajęty karierą na klinice UJ zostawił nas dla ciężarnych kobiet, w skład wyprawy wejdą obok mnie, czyli Jacka, także Damian (wpływowy człowiek, który w tym roku odwiedził już USA) oraz  Łukasz, który ostatni raz opuścił Europę rok temu, podróżując do Indii. Skrócony plan wyprawy i więcej szczegółów w dziale WYPRAWY -> Japonia, tam będziemy się starali na bieżąco wrzucać relację.

 
12.X.2008 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
Nowe przygody w dziale Wyprawy. Tym razem polsko-meksykański zespół podróżników, Maciej i Cynthia, ruszyli pod granicę Gwatemali. Pili tequile, nosili sombrero, zasypiali pod kaktusami opatuleni panczem, rozmawiali po meksykańsku i wiele innych zajęć tam mieli. Do zobaczenia i poczytania w Wyprawy -> Meksyk (by Nowy)

 
9.VII.2008 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
W dziale WYPRAWY -> USA, zamieszczamy relację z wyjazdu kol. Damiana do USA. Wyjazd potrwa 2 tygodnie, tylko kilka dni będzie poświęconych na konferencję, reszta na zwiedzanie Kaliforni, w której nigdy nie pada... ZAPRASZAMY!

 
19.VI.2008 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
Ważą się losy kolejnego wyjazdu. Z powodu remontu łazienki Marcina, stoi cały czas pod znakiem zapytania. Czasu i tak nie będzie wiele, więc głównymi kandydatami pozostają Kaukaz (Armenia, Azerbejdżan i Gruzja) oraz Kraje Bałtyckie + St.Petersburg. (z ostatniej chwili: wylądowaliśmy jednak na Ukrainie, w dziale WYPRAWY jest relacja, zapraszamy do komentowana w Księdze Gości.)

 
31.V.2008 _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Jacek Gabryś   
To pierwsze dni nowej strony. Pełno w niej jeszcze nieścisłości i braków, trwa przenoszenie ze starej, dobrej, HTML-owsko, SUNUM-owskiej

 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 Next > End >>

Results 221 - 230 of 248


TRIPS AND TRICKS

Trips and tricks


Karaiby - ranking


Świat - ranking


Zostań fanem na Facebook'u!

Kliknij aby zostać fanem!

bitcoin

JESTEŚMY SŁAWNI!

Artykuł w Dzienniku Polskim

Artykuł w Dzienniku Polskim


----------------------

PRODUKCJE FILMOWE


Filipiny 2009

Australia 2006

© 2019 Globtroteria.pl
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.